Najlepsze Piwa - Białystok
Wina i mocne alkohole
Zadzwoń do nas +48 696 421 355
Strona główna1 » O nas

O nas

To już kilkanaście lat rewolucji piwnej w Polsce. Jesteśmy na rynku jako sklep specjalistyczny od 2006 roku. To ponad dwanaście lat propagowania ambitnego podejścia do kunsztu ambitnych piwowarów. Na dzień dziesiejszy z „pustyni piwnej” na Podlasiu wyrosło nam kilkanaście pomiotów ważących rzemieślnicze piwo. Statystycznie w Polsce powstaje ok 6 nowych piw. W naszym sklepie biorąc pod uwagę piwa importowane wprowadzamy ok 4 nowych piw dziennie. Już nie tylko pilsy, lagery , pszeniczne, koźlaki i portery. Z tego ,co wiem w tej chwili zdefiniowanych jet ponad 150 stylów piwnych. Do „ogarnięcia” tych dynamicznych zmian potrzebna jest specjalistyczna obsługa. Sprzedawca, który musi reagować na hasła :kwas, dziki ris, sztos lub ciekawa hybryda pszenicy..

Zachęcamy do odwiedzin oraz zapoznania się z naszą "kolekcją". Na bieżąco ok 400 POZYCJI !


Przejdź do strony głównej
Copyright © 2010 - 2019  RD Studio - Projektowanie sklepów internetowych
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.
Strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych !
Strona Piwaswiata.com zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. Aby korzystać ze strony musisz mieć ukończone 18 lat oraz musisz potwierdzić, że zawartość strony nie łamie Twoich zasad etycznych i moralnych, a odbiór treści zawartych na stronie nie został Ci narzucony. Musisz również oświadczyć, że na własną odpowiedzialność chcesz zapoznać się z jej zawartością.

Tak, mam ukończone 18 lat i zgadzam się z powyższymi warunkami.
Wejdź na stronęZrezygnuj